Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Курс Дабар у Городку 1-3 березня 2013 - Дабар - біблійний курс в Україні

Курс Дабар у Городку 1-3 березня 2013
Олексій Кіслухін

1-3 березня у городоцькій парафії св. Станіслава, що на Хмельниччині, в рамках великопісних реколекцій о.-паулін Роман Лаба OSPPE провів біблійний курс Дабар, насичений Божим Словом, Євхаристією, конференціями та молитвою.

 

На конференціях парафіяни почули про те як відкривати для себе Слово Боже, правильно читати його і розуміти.

Отцю Роману допомагали служителі спільноти Дабар. Ними були підготовлені та прочитані конференції, ранкові медитації та проведена праця в групах, також вони поділилися власним досвідом пізнання та відкриття Святого Писання.

Близько 40 парафіян прийшли послухати конференції про Слово Боже. Усіх вразила скинія, яку Dabar._o.Romanпровели в суботу ввечері. Скинія – це особлива зустріч з Ісусом Євхаристійним та Божим Словом. Спеціально для цього була зроблена декорація – золота тканина і розкладені на ній цитати з Біблії, які наче випливали з Ісуса. Розважання, спів канонів під гітару, трохи прослави і під світло свічок у темному храмі було чути тихе схлипування від пережитої адорації Пресвятих Дарів. Цього вечора кожен повертався додому з конкретним словом, яке витягнув собі на скинії.

Служителям запам’яталась парафія св.Станіслава побожністю і ревністю людей. «У неділю було 5 служб, на яких завжди був повний храм людей», – поділилася враженнями Ірина, аніматор спільноти Дабар.

Парафіяни були щиро вдячні отцю Роману та служителям за проголошене слово. Маємо надію, що в тій парафії також вдасться створити групу Дабар, щоб кожен міг відкрити Слово Боже в своєму житті.

https://www.houstonapparels.com/