Курс Дабар у Броварах.


Деталі Події


Парафія Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги, вул.Черняховського 34 (зупинка “Шиномонтаж” від метро Лісова, маршрутка 404), Бровари

о. Роман Лаба OSPE запрошує  Вас на курс Дабар о.Роман Лаба

Це 1 рівень курсу. Відбудеться з 27 по 28  вересня. Початок о  9.00.
Закінчення  о 17:00.

+ 38 0689345930 (Мар’яна).

Кошторис – 100 грн (2 обіди, чай, кава, печиво)
Чекаємо і будемо раді познайомитись!!!

Кожні взаємовідносини є постійним діалогом. Взаємовідносини з Богом не є виключенням.
«Коли молишся – ти говориш до Бога, коли читаєш Святе Письмо, – Він говорить до Тебе», – говорив св. Амвросій з Мілану.
Забракне одного з цих елементів – забракне також взаємовідносин. Багато християн намагається організувати своє духовне життя завдяки лише молитві, не підозрюючи, що читання Божого слова так само важливе. Важливо не тільки до Бога говорити, але ще більш важливо Його слухати. Але як?

«Я там нічого не розумію…» Для багатьох Біблія є справді дуже важкою книгою не тільки вагою, але і сприйняттям.

Курс «ДАБАРDabar» (єврейською – «Слово») відкриває насолоду смаком Божого Слова, дозволяє відчути, який добрий Господь, що Його слова солодкі піднебінню, солодші від меду.
Курс «ДАБАР» уповає на Святого Духа про відкриття нам Слова і любові до Слова, а також вчить молитися біблійними текстами, роздумувати над ними, черпаючи з багатої скарбниці християнської спадщини.

Тривалість курсу – один день з наповненою Божим Словом програмою, яку складають Євхаристія, конференції, молитви,  роздуми над Словом Божим, практичні заняття, адорація, сповідь, спілкування у малих групах, прослава та ін.