Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

«Антидеприсанти» від Бога - Дабар - біблійний курс в Україні

«Антидеприсанти» від Бога
Спільнота Дабар

Чи маєш сьогодні в серці страх? А може небажання жити? Й не бачиш сенсу життя? Тоді історія пророка Іллі тобі буде близька. Бо саме сьогодні розповідає Біблія, що один з визначних пророків просить у БОГА смерті 

1Цар 19:4

ЩО зробив Бог з Іллею? – Вилікував Його з депресії і дав вказівку що робити далі (1Цар 19:15-16)

ДЕ це відбулась зустріч, яка змінила напрямок життя? – В печері.

На сторінках Святого Письма печера не раз згадується, як місце переховування під час втечі від ворога (Бут 19:30; 1Сам 22:1) Але печера, в якій був пророк Ілля знаходилась в особливій горі.. горі Хорив…

Чим вона особлива? Саме біля неї Мойсей зустрівся з Богом в палаючому кущі (Вих 3:1), ізраїльський народ створив золотого бичка (Пс 105:19)…але і саме на цій горі Бог встановив Завіт зі своїм народом (Втор 5:2), дав вказівку заволодіти обіцяною землею (Втор 1:6).

КОЛИ Ілля отримав зцілення? Коли боявся за своє життя, бо цариця Єзавель жадала його смерті після того, як він вирізав 450 пророків Ваала.

ЯК саме Бог «вилікував» пророка від небажання жити? Подувом легкого вітру. Оригінальний текст цей «тихий лагідний вітерець» передає єврейським словом «DAK», яке так само використовується при описі манни, яку Бог дав ізраїльському народу в пустелі: «Коли ж роса зникла – ось на пустині зверху щось дрібненьке («дак»), крупчасте й тоненьке, мов іней по землі» (Вих 16:14).

Завдяки манні Ізраїль вижив у пустелі. Легкий вітерець повернув пророка до життя.

Перед цим подувом були і землетрус, і сильний вітер, і вогонь, але вони не змінили життя Іллі. Лише подув Божого Духа допоміг йому вийти зі стану «замкнутості» до бажання виконувати Божу волю в його житті.

Чи не буває так, що як тільки приходиш на особисту молитву або хочеш побути наодинці зі Святим Письмом, то відразу ж у голові та серці розбурхуються різні думки, спогади, переживання… Можливо, саме їх символізують «вітер і землетрус». І тут маємо пораду від пророка, що з цим робити. Їх потрібно просто перечекати …  аби наше серце було здатне почути тихий ГОЛОС БОГА. Бо це може стати для тебе особливою зустріччю.

«…Ти ж, коли молишся, увійди у свою кімнату, зачини за собою двері й молись Отцеві твоєму, що перебуває в тайні, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі» (Мт 6:6).

Що поверне? Можливо, бажання жити й виконувати Божу волю. А головне – дасть сили крокувати щодня далі пустелею твого життя.

Хмарка інтересів
https://www.houstonapparels.com/