Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Будьте як немовлята - Дабар - біблійний курс в Україні

Будьте як немовлята
Спільнота Дабар

УРОЧИСТІСТЬ БЕРДИЧІВСЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ

16 липня

Мт 11, 25-27

Тоді ж Ісус заговорив: “Я прославляю тебе, Отче, Господи неба й землі, що ти затаїв це від мудрих та розумних і що відкрив це немовлятам. Так, Отче: бо так тобі було довподоби. Все передане Мені моїм Отцем, і ніхто не знає Сина, крім Отця, і Отця ніхто не знає, крім Сина, та кому Син схоче відкрити.

Вперше в Євангелії від Матея Ісус називає тут Бога Своїм Отцем, постаючи перед нами у постаті Сина. Як би заохочує і нас до безпосередності, відкритості і довірі до Небесного Отця.

 

Нас має тішити думка, що Богу не подобаються люди, які є мудрими в очах світу цього.

Господь підіймає немічних, щоб засоромити могутніх. Бог не шкодує благодаті для могутніх і сильних духом…ні, вони просто не можуть це сприйняти через відсутність смирення. Дорослим часто бракує упокорення, будучи мудрими і розумними, ми самі хочемо все контролювати і випереджувати. Тому саме завдяки смиренню ми стаємо найбільшими в Царстві Небеснім.(Мт 18,3). Останні стають першими, а перші останніми. І так буде завжди.

 

Що такого знають немовлята, про що забули дорослі? У немовлят є цікава здатність – їх важко відірвати від молока матері. В 1 Пт 2, 1-3 читаємо «Залишивши, отже, всяку злобу й усякий підступ, лицемірство, заздрість і всілякі обмови, жадайте, неначе новонароджені дитятка, молока чистого, духовного, щоб ним рости вам на спасіння, якщо ви скуштували який добрий Господь.» Чи жадаємо ми Бога так, як немовля молока?

Ми повинні бути так само спраглими духовного молока – читання Слова Божого. І тоді Бог об’явить правду про Себе тим, хто приходить до Нього з щирим серцем і виявляє смиренність, наче дитина (Мт 18,1-4 1Кор 1, 26-28).

https://www.houstonapparels.com/