Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Граніт Божої науки - Дабар - біблійний курс

Граніт Божої науки
Спільнота Дабар

Читаючи сьогоднішнє Євангеліє одразу запитую себе, а чи не відношусь я до тих які говорять «Господи, Господи» а потім Господь скаже, що не знає мене?  Ісус одразу говорить крітерій того, хто ввійде в Цартсов Боже – «той, хто виконує волю Мого Отця».Грецькою воля звучить як θέλημα (тхЭлэма) і перекладається як «воля», «бажання», «хотіння»

1 Пет 2, 15 Така бо воля Божа, щоб ви, добро творивши, змусили мовчати неуцтво безглуздих.

Рим 12, 2 І не вподібнюйтеся до цього світу, але перемінюйтесь обновленням вашого розуму, щоб ви переконувалися, що то є воля Божа, що добре, що вгодне, що досконале.

Господь дав людині вільну волю. Ми робимо ті чи інші вибори виходячи з наших переконань. А де формуються наші переконанння? З оточення, родини, інформації, друзів, книжок та інш. Отже грубо кажучи, від того в що обираємо вірити. Віра формується від слухання Слова.

Рим 10,17 Тож віра із слухання, а слухання через слово Христове

Отже, чим більше в мені Слова Божого, тим більше вирогідність, що я буду  чинити волю Божу. Але навіть це не гарантія.

Сьогодні спостерігаємо інформаційну війну між Україною та Росією.  Хто у що вірить, той і відповідно поступає . Так само йде «інформаційна» війна між Богом та злом. Війна за наші серця та наше життя, наші вибори. Хтось вірить у брехню  злого і будує на ній. Бога немає, можна жити у своє задоволення, до церкви можна не ходити, головне Бог в серці, нічого страшного, якщо обманути, вкрасти і т.д.

А  хтось намагається шукати правду будувати на ній. Шукання правди та будування на ній можна прирівняти до будування на камені. Адже Ісус – дорога, правда та життя (Ін 14,6) та «камень наріжний».

Сьогодні Господь говорить мені робити фундамент будинку мого життя в камені. Спробуйте піти подолбати скелю, щоб потім побудувати фундамент.  Довбання скелі для фундаменту мого будинку це повсякденні вибори, часто не легкі, але які відповідають Божій волі: шукати Бога на сторінках Біблії, будувати з ним дружні стосунки,  щоб щіро мати в Ньому насолоду, попросити прощення, коли гординя не дозволяє, не боятись сказати «ні» на щось неБоже, бути вірним Богу і шукати Його,  навіть коли не розумієшь чому в житті «все не так» і так далі. Важко. А хто говорив, що буде легко?! Зате, Він того вартий.