Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Крок вперед - Дабар - біблійний курс в Україні

Крок вперед восхождение
Спільнота Дабар

28 жовтня Лк.6;12-19

І сталось, що часу того Він вийшов на гору молитися, і перебув цілу ніч на молитві до Бога.  А коли настав день, покликав Він учнів Своїх, і обрав із них Дванадцятьох, яких і апостолами Він назвав: Симона, якого й Петром Він назвав, і Андрія, брата його, Якова й Івана, Пилипа й Варфоломія, Матвія й Хому, Якова Алфієвого й Симона, званого Зилотом, Юду Якового, й Юду Іскаріотського, що й зрадником став. Як зійшов Він із ними, то спинився на рівному місці, також натовп густий Його учнів, і безліч людей з усієї Юдеї та з Єрусалиму, і з приморського Тиру й Сидону, що посходилися, щоб послухати Його та вздоровитися із недугів своїх, також ті, хто від духів нечистих страждав, і вони вздоровлялися. Увесь же народ намагався бодай доторкнутись до Нього, бо від Нього виходила сила, і всіх вздоровляла.

Апостоли в житті християн відіграють не аби-яку роль. Ісус знав про це. Він розумів всю серйозність справи, адже потрібно було вибрати саме тих 12 апостолів, про яких сьогодні говорить кожен християнин. Тих, які під натхненням Святого Духа передали мені сьогодні віру. Тож уважніше розглянемо дії Ісуса перед тим, як об’явити апостолів.

По-перше: Ісус дочекався тих днів. Цікавим є те, що тут використовується множина. Можна припустити, що то був процес не одного дня.

По-друге: Ісус вийшов на гору.

По-третє: Ісус провів усю ніч на молитві.

В моєму повсякденному житті часто доходячи до конкретного етапу потрібно робити крок вперед.  Питання до себе: Чи узгоджую я цей крок вперед (вибір) з Богом? Ісус своїм прикладом чітко говорить про погодженість своїх дій з Богом. У сьогоднішньому читанні бачу результат такої повної віддачі себе Богові.

Та ось чи кожну справу я погоджую з Богом?  Чи достатньо високо виходжу на гору для розмови з Ним один-на-один? Чи є моя молитва є достатньо тривалою і потужною? Господь прагне від мене цілковитої віддачі та повної погодженості дій з Ним. І тоді результат перевищить всі очікування!…

Зроби цей крок вперед разом з Богом.

https://www.houstonapparels.com/