Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Курс "ДАБАР" в Чорткові! - Дабар - біблійний курс в Україні

Курс “ДАБАР” в Чорткові!
Олексій Кіслухін
 «Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було – Бог. З Богом було воно споконвіку. Ним постало все, і ніщо, що постало, не постало без нього.» (Йоан 1:1-2)

Людина шукає Бога на багатьох шляхах. І якщо серед них, таких численних та різноманітних, є найпростіший , найкоротший і найочевидніший, то це, поза сумнівом, той котрий підготував і на який вказав сам Бог, звісно, йдеться про Святе Письмо, або Біблію. Християни сьогодні, мабуть, частіше, ніж у минулому, пізнають Бога і наближаються до Нього, читаючи та роздумуючи над Святим Письмом. Досить згадати той факт, що за останні роки з’явилися численні методи читання Святого Письма, про них знають і використовують у групах та індивідуально.

Так, минулих вихідних (10-11 листопада 2012 р.) в приміщенні Бучацької єпархії УГКЦ з благословення правлячого владики Дмитра Григорака відбувся біблійний курс «Дабар» – триденні духовні зібрання, з вивчення Святого Письма. Близько 40 учасників на протязі цього часу мали можливість відкрити для себе значення та важливість Слова Божого. Провела реколекції група служителів з м. Києва, духовним наставником курсу був парох Церкви Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії о. Григорій Канак .

Невід’ємним пунктом програми була Свята Літургія та молитва. Особливістю – робота в малих групках,де кожен міг висловити свою думку щодо бачення та розуміння Біблійних текстів.

Даний курс створений для того,щоб кожна людина зрозуміла, що Боже Слово промовляє особисто до неї і діє в її житті. За словами Блаженнішого Святослава Воно є «основою церковного, парафіяльного, родинного, суспільного і особистого буття людини», тому учасники курсу були заохоченні до щоденного читання та розважання Біблії в своїх родинах.

(Інформацію підготували Олена та Андрій Буковські)

https://www.houstonapparels.com/