Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Слава. Коли приходять Божі папараці? - Дабар - біблійний курс

Слава. Коли приходять Божі папараці?
Спільнота Дабар

3 червня Вівторок VII Великоднього тижня Йоан 17;1-11а
1 Отак мовив Ісус, а підвівши очі свої до неба, проказав: «Отче, прийшла година! Прослав свого Сина, щоб Син твій тебе прославив, 2 згідно з владою, що її ти дав йому над усяким тілом: дарувати життя вічне тим, яких ти передав йому. 3 А вічне життя у тому, щоб вони спізнали тебе, єдиного, істинного Бога, і тобою посланого – Ісуса Христа. 4 Я тебе на землі прославив, виконавши те діло, яке ти дав мені до виконання. 5 Тепер же прослав мене, Отче, у себе – славою тією, що її я мав у тебе перед тим, як постав світ! 6 Я об’явив твоє ім’я людям, яких ти від світу передав мені. Вони були твої, ти ж передав мені їх, і зберегли вони слово твоє. 7 Нині збагнули вони, що все, тобою дане мені – від тебе; 8 слова бо, тобою мені дані, я їм дав, і сприйняли вони їх, і справді збагнули, що від тебе я вийшов, і увірували, що ти мене послав. 9 Молю ж за них: не за світ молю, лише за тих, яких ти передав мені, бо вони – твої. 10 І все моє -твоє, твоє ж – моє, і в них я прославився. 11 Я вже більш не у світі, а вони у світі, і я до тебе йду.

Чим для нас є слава? Чи не єдиний раз в Писанні Ісус просить про те, щоби Отець Його прославив. Чим для нас є слава? Для світу? Формулювання «прийшла година» говорить про смерть на хресті, там Ісус був визнаний царем, там і прославився.

Чи готові ми до такої слави? Навіщо Ісусові слава? Щоби прославити Отця. Ми звикли, що славу отримує один, а інші – ганьбу, бодай би неславу. Божа логіка інша. Отримати славу, щоби прославити іншого. Сучасні менеджери говорять про більшу ефективність системи «виграв-виграв», а не старої «виграв-програв». Ісус демонструє першу.
Що таке вічне життя? Пізнання Бога. Біблія, Слово є найсприятливішим середовищем пізнання, бо в Писанні сам Бог говорить про Себе.

Чи можливо отримати вічне життя без Біблії? Думаю, можна, але складніше.
paparazzi_папарацци