Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Терпеливість Бога - Дабар - біблійний курс в Україні

Терпеливість Бога
Роман Лаба OSPPE

          Юдеї ухопили за каміння, щоб каменувати Ісуса. Тоді мовив до них Ісус: «Багато добрих діл появив Я вам від Отця мого. За котре з тих діл каменуєте ви Мене?»   А юдеї відповіли Йому: «За добре діло ми Тебе не каменуємо, але – за богохульство! За те, що, людиною бувши, Бога з себе робиш!»    Озвався до них Ісус: «Хіба не написано в законі вашім: „Я сказав: ви – боги?” Коли закон, отже, богами тих зве, до кого слово Боже було, – а Писання годі усунути! – то до Того, кого Отець освятив і у світ послав, говорите ви: „Ти богохульство вирікаєш”, – бо Я сказав, що Я – Син Божий? Не вірте Мені, якщо Я не роблю діл Отця мого! Коли ж роблю, то, Мені не віривши, ділам бодай вірте, щоб спізнали ви й увірували, що Отець у Мені, і Я в Отці».        І знову бажали вони Його схопити, та уник Він їхніх рук. І пішов знову на той бік Йордану, на місце, де Йоан спершу христив, – і перебував там.      Багато людей посходилось до Нього і казали: «Не вчинив Йоан ані одного чуда, та все, що Йоан говорив про Нього, – була істина». І увірували там у Нього численні. Йн 10, 31-42

Ісус має досить неприємну зустріч з фарисеями. Релігійна еліта Ізраїлю осуджує Господа про блюзнірство, обвинувачують Ісуса у гріхах, яких Він не вчинив. Що в таких випадках роблять люди? Яка реакція найчастіше супроводжує несправедливе осудження, обвинувачення? Найчастіше – це бунт, злість, що так хтось несправедливо зі мною поступив.

Яка реакція Божого Сина на те, що Його відкидають, несправедливо засуджують і прагнуть Його смерті? Читаємо, що Ісус пішов туди, де Йоан Хреститель раніше хрестив. Господь іде туди, де розпочав свою публічну діяльність, так наче був готовий розпочати все наново.

Такою є терпеливість Бога, бо любов довготерпить (1 Кор 13)!

https://www.houstonapparels.com/