Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

З чого починається царювання на небі - Дабар - біблійний курс

З чого починається царювання на небі
Роман Лаба OSPPE

Бог послав ангела Гавриїла у місто в Галилеї, якому ім’я Назарет, до Діви, зарученої чоловікові, на ім’я Йосиф, з Давидового дому; ім’я ж Діви було Марія.
Ввійшовши до неї ангел, сказав їй: «Радуйся, благодатна, Господь з тобою! Благословенна ти між жінками».
Вона ж стривожилась цим словом і почала роздумувати в собі, що могло значити те привітання.
Ангел їй сказав: «Не бійсь, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога. Ось ти зачнеш у лоні й вродиш сина й даси йому ім’я Ісус. Він буде великий і Сином Всевишнього назветься. І Господь Бог дасть йому престол Давида, його батька, і він царюватиме над домом Якова повіки й царюванню його не буде кінця».
А Марія сказала до ангела: «Як же воно станеться, коли я не знаю мужа?»
Ангел, відповідаючи, сказав їй: «Дух Святий зійде на тебе й сила Всевишнього тебе отінить; тому й святе, що народиться, назветься Син Божий. Ось твоя родичка Єлисавета – вона також у своїй старості зачала сина, і оце шостий місяць тій, що її звуть неплідною; нічого бо немає неможливого в Бога».
Тоді Марія сказала: «Ось я Господня слугиня: нехай зо мною станеться по твоєму слову!» І ангел відійшов від неї. 

Лк 1,26-38

 

Від чого розпочалася Маріїна мандрівка до неба? Як слушно повчає Папа Франциск – від її «ТАК», яке Вона сказала в Назареті. Царювання на Небесах розпочинається службою на землі. Про це свідчить один досить цікавий біблійний фрагмент з Книги Одкровення:

І ніякого прокляття не буде більше. А престол Бога й Агнця там, і слуги його служитимуть йому, і побачать обличчя його, і ім’я його – на чолах їхніх. Ночі не буде більше, і не матимуть потреби в світлі світильника і світлі сонця, бо Господь Бог освітлює їх, і царюватимуть на віки вічні (Од 22, 3 – 5).

Звернімо увагу, хто буде царювати у Божому Царстві? Згідно цього тексту на Небесах будуть царювати слуги, ті, хто триває в поставі служіння. Мабуть недивно, що Ту, котра захотіла бути Слугинею Господньою, ми називаємо Царицею…

            Від чого ж розпочинається постава служіння? Від слухання Слова!