Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Запасайся оливою, поки є час - Дабар - біблійний курс в Україні

Запасайся оливою, поки є час
Роман Лаба OSPPE

Того часу Ісус розповів своїм учням таку притчу: “Царство Небесне буде подібне до десятьох дів, які, взявши свої каганці, вийшли назустріч молодому. П’ять із них були нерозумні, а п’ять – мудрі. Нерозумні, взявши свої каганці, не взяли із собою олії. А мудрі разом зі своїми каганцями в посудинах взяли олію. Оскільки молодий запізнювався, всі задрімали й поснули. А опівночі пролунав крик: “Ось молодий, виходьте йому назустріч!” Тоді всі ті діви встали і приготували свої каганці. Нерозумні сказали мудрим: “Дайте нам вашої олії, бо наші каганці гаснуть!” А мудрі у відповідь сказали: “Щоби часом не забракло і нам, і вам, краще підіть до продавців та й купіть собі”. Коли вони пішли купувати, прийшов молодий, і ті, які були готові, пішли з ним на весілля, і двері замкнули. Потім приходять й інші діви та й кажуть: “Пане, пане, відчини нам!” А він у відповідь сказав: “Воістину кажу вам: я вас не знаю!” Тож пильнуйте, бо не знаєте ні дня, ні години.

Мт 25, 1-13

 

Є щось, чого не можна буде купити наприкінці днів, під час пришестя Сина Чоловічого. Ми живемо в такій цивілізації, що майже все можна купити, починаючи від матеріальних речей, закінчуючи чиновниками і футболістами, тому нам важко повірити, що є щось, чого ми не зможемо купити навіть за велику ціну. Тим щось є «духовна олива» – благодать Святого Духа.

Під час пришестя Сина Чоловічого не зможеш підбігти до свого сусіда (мудрої діви) і сказати: Продай мені декілька годин твого перебування на молитві, або твого читання Божого Слова. Не зможеш навіть за дорогоцінні метали купити собі регулярні Сповіді, які хтось практикував багато років, ані Святого Причастя.

Що ж робити?

Запасайся оливою, поки є час!

https://www.houstonapparels.com/