Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

НЕМА ЙОГО ТУТ, БО ВІН ВОСКРЕС! (Мт 28, 1 – 10) - Дабар - біблійний курс в Україні

НЕМА ЙОГО ТУТ, БО ВІН ВОСКРЕС! (Мт 28, 1 – 10)
Спільнота Дабар

НЕМА ЙОГО ТУТ, БО ВІН ВОСКРЕС!

Мт 28, 1 – 10

Після ж вечора суботи, як зайнялося на світання першого дня тижня, прийшла Марія Магдалина та інша Марія навідатися до гробу. 2 І ось великий зчинився землетрус, – ангел бо Господній зійшов із неба,
приступив, відкотив камінь і сів на ньому. 3 Вигляд його був, неначе блискавиця, а одежа, як сніг, біла. 4 Зо страху перед ним сторожа затремтіла й стала, наче змертвіла. 5 Тоді ангел заговорив до жінок, кажучи: “Не бійтесь: знаю бо, що ви шукаєте Ісуса розіп'ятого. 6 Нема його тут, бо він воскрес, як ото сам прорік. Ходіть, гляньте на місце, де він лежав. 7 Та біжіть притьмом, скажіть його учням, що він воскрес із мертвих. Он він вас випередить у Галилеї, – там ви його побачите. Я вам сказав.” 8 І вони в поспіху полишили гробницю зо страхом і великою радістю та й побігли сповістити йото учнів. 9 Аж: ось Ісус зустрів їх і каже: “Радуйтеся!” Ті підійшли й кинулися йому в ноги і вклонилися. 10 Тоді Ісус сказав їм: “Не бійтесь! Ідіть і сповістіть моїх братів, щоб ішли назад у Галилею: там мене побачать.”

1. Світанок першого дня тижня – є наче перший день нового створіння. Бог почав створювати Всесвіт словами «Хай буде світло і настало світло» (Бут 1, 3). В цей перший день після шабату, настає новий день, день нового буття, день який не закінчується. Бог Отець своїм всемогутнім СЛОВОМ підносить Сина, вдихає віддих життя в ніздрі Нового Адама, який стає «Духом Животворним»! Ця подія супроводжується космічним знаком – земля трясеться… Так, наче в перший день творіння, коли з темряви і хаосу появляється світло…

Коли Господь входить в Твоє життя, земля трясеться! Може навіть щось на голову впасти! Як під час землетрусу. Не відчуваєш опори, не відчуваєш себе впевнено і єдине, що То,і залишається, триматися Його!

2. Першими свідками воскресіння є жінки. Спершу цей факт говорить, що Апостоли воскресіння не придумали, бо жінки не могли свідчити перед судом, їхнє свідоцтво згідно римського права не вважалося вірогідним. Окрім цього жінка в саду перша зірвала плід і дала чоловікові (Бут 3)… Тому, там де спромігся гріх ще більше розлилася благодать (Рим 5, 20). Свою перемогу Воскреслий Христос, являє там, де спромігся гріх…

Де в Твоєму житті спромігся гріх?

Де в Твоєму житті Ти зірвав плід з дерева пізнання добра і зла – тобто сам вирішував, що для Тебе добре, а що зле? Де є ті місця, коли Ти кричав «Я краще знаю»!!!

Там прагне прийти сьогодні Христос воскреслий і сказати Тобі: «Не бійся»! Хочу обдарувати Тебе життям! Хочу дати Тобі свого Духа!

3. Ангел, який звертається до Марії Магдалини і до другої Марії пригадує нам благовіщення, коли Ангел Гавриїл прийшов до Марії і сказав їй ті ж самі слова: «Радуйся»!

«Не бійся»! Тайна благовіщення осягає свою повноту. У воскресінні Втілення Сина Божого стає для нас зрозумілим – Бог став ЛЮДИНОЮ, щоб мою і Твою зранену людську природу оживити у воскресінні!

Після благовіщення Марія в поспіху біжить до Єлизавети, а в день воскресіння?

Написано: Та біжіть притьмом, скажіть його учням, що він воскрес із мертвих. Он він вас випередить у Галилеї, – там ви його побачите. Я вам сказав.” 8 І вони в поспіху полишили гробницю зо страхом і великою радістю та й побігли сповістити йото учнів…

4. І врешті сам Господь Воскреслий зустрічає їх і дає повеління: Ідіть і сповістіть моїхбратів, щоб ішли назад у Галилею: там мене побачать.”… Галілея – це місце, де Ісус покликав своїх учнів, це також місце Твого покликання. Де Твоя Галілея, там і провіщай Христа Воскреслого! Покликав Бог Тебе до подружжя, провіщай в своїй родині! Покликав Бог до життя  богопосвяченого, священства – там Твоя Галілея! Можливо Ти зараз маєш ситуацію самотності, є вдовою, це місце де Господь воскреслий прагне прийти і злити свого Духа на Тебе!

https://www.houstonapparels.com/