Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Батько і Син - Дабар - біблійний курс в Україні

Батько і Син
Роман Лаба OSPPE

Після цього Ісус пішов до міста, яке зветься Наїн. І сталося, що з Ним ішли Його учні та багато людей. Коли Він наблизився до міської брами, виносили мертвого – єдиного сина у матері, яка була вдовою; було з нею багато людей з міста. Побачивши її, Господь змилосердився над нею і сказав їй: «Не плач!» Підійшовши, Він доторкнувся до мар; ті, які несли, стали. І Він сказав: «Юначе, кажу тобі: встань!» Мертвий підвівся і почав говорити. Тож Ісус віддав його матері. А всіх охопив страх. І вони прославляли Бога, кажучи: «Великий пророк з’явився між нами» та: «Бог відвідав cвій народ!» І розійшлася ця мова про Нього по всій Юдеї та по всій країні. 

Лк 7, 11-17

Важко собі уявити ситуацію жінки, яка спершу втратила чоловіка, а потім і власного сина. Саме такою була ситуація бідної вдови з містечка Наїн. Не знаємо причин тих двох смертей. Однак, здається, вони тут пов’язанні символічно: смерть батька і смерть сина. Здається, що саме такою є дія гріха – спершу прагнемо знищити авторитет і поставу Небесного Батька, а коли вже Він для нас не має жодного значення, тоді і наше синівство починає вмирати, втрачаємо життя, коли відтинаємося від Отця. Бідній матері (Церкві) нічого не залишається, як тільки плакати…

Тому приходить інший Син, який сам себе приносить в жертву, щоб ми врешті повернулися до Батька, щоб отримали Його Духа і засмакували Його життя.
https://www.houstonapparels.com/