Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Любити тих, хто тебе переслідує - Дабар - біблійний курс в Україні

Любити тих, хто тебе переслідує
Роман Лаба OSPPE

Бути сином Отця, що на небі – це бути уподібненим до Його Єдинородного Сина, бути як Ісус. А бути, як Ісус – це любити ворогів, любити тих, які Тебе переслідують.

Саме таким є характер християнина. Інколи ми гадаємо,  що людей, які переслідують, потрібно шукати серед атеїстичних кіл, або сект. Однак тим, хто Тебе переслідує, може бути близька Тобі особа, хтось, хто обмежує Твою свободу, хто не дає Тобі робити усе, що хочеш.

Можеш тут зупинитися і подумати про декількох осіб зі свого оточення, про яких Тобі часом не хочеться думати: про свого чоловіка, який постійно вимагає і не звертає на Тебе увагу вже довгий час, про свою дружину, яка постійно тобою маніпулює, про збунтованих дітей, про свого шефа  на роботі, який несправедливо до Тебе ставиться і сміється з Твого християнства; про Твою свекруху, яка всюди втручається і вказує, як Ти маєш дбати про її синочка, про випадкового чоловіка, який образливо до Тебе поставився у метро, до свого сусіда, який постійно розпаює конфлікти і заздрить Твоєму благополуччю.

Ісус не просить Тебе їх зносити (хоча може ця постава теж бути присутня), Господь просить їх любити!

https://www.houstonapparels.com/