Прийняти власну історію - Дабар - біблійний курс в Україні
![Роман Лаба OSPPE](http://dabar.org.ua/wp-content/plugins/user-avatar/user-avatar-pic.php?src=http://dabar.org.ua/wp-content/uploads/avatars/8/1363247867-bpfull.jpg&w=64&id=8&random=1588237008)
Мабуть, ніхто краще не пояснить, як потрібно читати Слово Боже, якщо не сам наш Господь Ісус Христос. Євангеліст спершу зазначив, що Ісус розгорнув книгу в синагозі, в Назареті, у місті, де Він був вихований: Біблія допомагає нам збагнути і прийняти нашу власну історію.
До синагоги Ісус увійшов не випадково, а «за своїм звичаєм». Це не просто був ностальгічний візит, щоби згадати юність, – це була постава серця. Читання Святого Письма має стати звичаєм християнина, постійною поставою серця.
І найважливіше: “Сьогодні збулось це писання у вухах ваших.”
Ісус бачив, як це Слово збувається в Його житті, причому СЬОГОДНІ, що пояснює конкретну ситуацію, ту, яку він переживав саме цієї момент.
Останні коментарі