Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Безглузда любов або для Бога немає втрачених - Дабар - біблійний курс в Україні

Безглузда любов або для Бога немає втрачених сеятель
Олексій Кіслухін

Того дня Ісус вийшов з дому і сидів біля моря; і зібралося біля Нього безліч лю­дей; Він увійшов у човен і сів, а всі люди стояли на березі. І Він багато розповідав їм прит­чами, кажучи: «Ось вийшов сіяч сіяти. І коли сіяв, одне зерно впало при дорозі, й прилетіли птахи та визбирали його. Інше впало на кам’янистий ґрунт, де не було багато землі, й шви­дко зійшло, бо не мало глибокої землі, а як піднялося сонце, – зів’яло і, не маючи кореня, засохло. Інше впало в терня, а терня ви­росло й заглушило його. А інше впало на добру землю і давало плід: одне в сто, одне в шістдесят, одне в тридцять разів. Хто має вуха, нехай слухає!»  Мт 13:1-9

Притча про сіяча – це одна з не багатьох притч, пояснення якої дає сам Ісус. Це одна з найважливіших притч, яка стосується розуміння Слова Божого. Ісус вийшов з дому, а дім – це образ безпечного і звичного щоденного життя, наша буденність. Ісус вийшов із дому і сів край моря. Море – це образ небезпеки та смерті.

Якщо хочеш почути або проповідувати як найкраще Слово Боже – потрібно вийти з свого дому, буденного життя, та наблизитись до моря – небезпеки та смерті.

Але це не обов`язково означає фізичну небезпеку. Треба наблизитись до смерті свого комфорту та зручностей. Неприємні мені люди або обставини, коли я змушений в чомусь вмирати для себе і є тим морем біля якого знаходиться живе Слово Боже. Чи я вже вийшов зі свого палацу? Чи я ще займаюся в ньому євроремонтом та оздобленням, замість того, щоб вийти? Хто і що в моєму житті є домом, а хто і що є морем? Ще одним цікавим моментом є те, що Ісус сіє скрізь, навіть там, де точно знає, що майже нічого не проросте.

З людської точки зору це безглуздя – інвестувати щось цінне у те, що не дасть прибутку та навіть не окупить затрати.

Але цим Господь показує «безглуздя» своєї любові до будь-якої людини, для Нього немає втрачених людей.

Це Божа логіка для якої не діють закони економіки. А чи для мене є втрачені люди, в яких я вже перестав інвестувати свою любов, сили, добрі слова, вчинки?

Чи я щось сію тільки там, де матиму прибуток, або хоча б якусь гарантію, що щось проросте?

Навіть в церкві, в кожній спільноті є «втрачені» та «перспективні» люди, одні статисти інші активні діячі. А Божа логіка та приклад Христа веде зовсім до іншого.

https://www.houstonapparels.com/