Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Безпека Отця - Дабар - біблійний курс в Україні

Безпека Отця
Роман Лаба OSPPE

«Мир залишаю вам, мій мир даю вам; не так, як світ дає, даю вам його. Хай не тривожиться серце ваше, і не страхається! Ви бо чули, що сказав Я вам: Відходжу і до вас повернуся. Коли б ви Мене любили, то зраділи б, що Я до Отця йду: Отець бо більший, ніж Я. Нині сказав Я вам те, – перед тим, як воно настане, – щоб, коли настане, – увірували ви. Небагато говоритиму вже з вами, надходить бо князь світу цього. Щоправда, у Мені не має він нічого. Але щоб світ знав, що Я Отця люблю, то так, як Отець Мені заповідав, Я і чиню».

Йн 14, 27-31а

Багатьом людям почуття безпеки знайоме завдяки батькові. В дитинстві ми могли переживати різні ситуації, однак коли поруч був батько, ми відчували себе в безпеці, ми знали, що ніщо з нами не станеться. Малі хлопчаки свято переконані, що їхній батько – найсильніша людина в світі.

Цю безпеку, але вже на іншому рівні бачимо у відносинах Ісуса з Отцем: Я до Отця йду: Отець бо більший, ніж Я. В словах Спасителя є визнання своєї довіри Богу – моє життя в руках Бога і нічого мені не станеться, а якщо станеться, то все рівно Господь має над цим контроль, тримає над цим свою руку.

Святий Дух прагне нас ввести саме у такі стосунки і формувати в нас аж таку віру!

Ісус

Ісус

https://www.houstonapparels.com/