Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Немовлята - Дабар - біблійний курс в Україні

Немовлята
Роман Лаба OSPPE

Тоді ж Ісус заговорив: “Я прославляю Тебе, Отче, Господи неба й землі, що Ти затаїв це від мудрих та розумних і що відкрив це немовлятам. Так, Отче: бо так тобі було довподоби. Все передане Мені Моїм Отцем, і ніхто не знає Сина, крім Отця, і Отця ніхто не знає, крім Сина, та кому Син схоче відкрити. Прийдіть до Мене всі втомлені й обтяжені, і Я облегшу вас. Візьміть ярмо Моє на себе й навчіться від Мене, бо Я лагідний і сумирний серцем, тож знайдете полегшу душам вашим. Яром бо Моє любе й тягар Мій легкий.”

Матея.11,25-30

У семітському способі мислення слово «знати» не означає просто переказати інформацію, а виражає глибокі взаємовідносини любові. Саме в такому значенні потрібно розуміти слова: Все передане Мені моїм Отцем, і ніхто не знає Сина, крім Отця, і Отця ніхто не знає, крім Сина, та кому Син схоче відкрити. Постає запитання: А кому Син хоче відкрити? Думаю, що в цьому Він не відрізняється від свого Тата: Я прославляю тебе, Отче, Господи неба й землі, що ти затаїв це від мудрих та розумних і що відкрив це немовлятам.

Хто ж такі оті «немовлята»? Грецьке слово непіос означає «немовля», «грудну дитину», яка повністю залежиться від своїх батьків. До такої постави Господь запрошує усіх нас. Зараз після слів кому Син схоче відкрити, які начебто б вказували на екслюзивність, винятковість (так, наче не всім хоче відкрити), маємо слова: Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас.

Бог запрошує всіх!

https://www.houstonapparels.com/