Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Духовне життя — не веселі «пригоди з Господом Ісусиком» - Дабар - біблійний курс в Україні

Духовне життя — не веселі «пригоди з Господом Ісусиком»
Роман Лаба OSPPE
Роздуми до Слова Божого на ХХ неділю звичайну
В Послання Святого Апостола Павла часто християнське життя порівнюється до серйозної боротьби. Боротьби, де нагородою є життя вічне, боротьби в якій не можна керуватися душевним комфортом, затишком, компромісом, лише спасінням власної душі. Тому духовне життя це зовсім не веселі «пригоди з Господом Ісусиком». В сьогоднішньому Євангелії слова Ісуса підтверджують цю правду з усією силою:
«Гадаєте, що я прийшов мир дати на землі? Ні бо, кажу вам, – але розділ. 52 Віднині бо в одній хаті, де п’ятеро, і ті будуть розділені: троє проти двох і двоє проти трьох. 53 Будуть розділені: батько проти сина й син проти батька; мати проти дочки й дочка проти матері, свекруха проти невістки й невістка проти свекрухи.»
 Чекає нас серйозна реорганізація наших цінностей. Як було за часів Ісуса, так і сьогодні серйозною перешкодою до виконання волі Божої є прив’язаність до власної родини, до обтертих віками звичаїв, до певного «ідеалу», якого не можна зруйнувати:
– Ніколи не супереч матусі.
– Ти відповідальна за настрій татка і мамки.
– Зроби, як каже бабця.
– Завжди будь близько, далеко не їдь ніколи.
– Чоловік почекає, спершу – матір!
– Ми краще знаємо, у нас більше досвіду.
Подібні поради справді створюють велику стіну, через яку важко чути голос Бога! Господь наказав шанувати батьків, а слухатися… слухатися Господь наказував Його самого: Слухай Ізраїлю, Господь Бог Твій, Господь Єдиний.

            Не поплутай першу заповідь з четвертою!

SPAS_S_MECH3

https://www.houstonapparels.com/