Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Біблійний курс «ДАБАР» у храмі св. Василія Великого м.Київ - Дабар - біблійний курс в Україні

Біблійний курс «ДАБАР» у храмі св. Василія Великого м.Київ
Олексій Кіслухін

Ще раз в цьому році – 26-27 листопада 2011р, о.Роман Лаба з групою служіння проведе Біблійний курс “ДАБАР” в конференц-залі Храму святого Василія Великого.

Тож радо запрошуємо вcіх охочих.

Кожні взаємовідносини є постійним діалогом. Взаємовідносини з Богом не є виключенням.

«Коли молишся – ти говориш до Бога, коли читаєш Святе Письмо, – Він говорить до Тебе», – говорив св. Амвросій з Мілану. Забракне одного з цих елементів – забракне також взаємовідносин. Багато християн намагається організувати своє духовне життя завдяки лише молитві, не підозрюючи, що читання Божого слова так само важливе. Важливо не тільки до Бога говорити, але ще більш важливо Його слухати.

Але як?

«Я там нічого не розумію…»
Для багатьох Біблія є справді дуже важкою книгою не тільки вагою, але і сприйняттям.

Курс «ДАБАР» (єврейською – «Слово») відкриває насолоду смаком Божого Слова, дозволяє відчути, який добрий Господь, що Його слова солодкі піднебінню, солодші від меду.
Курс «ДАБАР» уповає на Святого Духа про відкриття нам Слова і любові до Слова, а також вчить молитися біблійними текстами, роздумувати над ними, черпаючи з багатої скарбниці християнської спадщини.

Тривалість курсу

Тривалість курсу – два дня з наповненою Божим Словом програмою, яку складають Євхаристії, конференції, молитви, відпочинок, роздуми над Словом Божим, практичні заняття, адорація, сповідь, спілкування у малих групах, ігри, прослава та ін.
Реєструючись на курс (е-мейлом, СМС чи дзвінком), вкажіть будь-ласка ім’я, прізвище, контактні дані та чи були ви учасником ДАБАР-1 (у о. Василіан 5-6 травня цього року чи у капуцинів протягом 2007-2010рр). Ця інформація є, як сказав о. Роман Лаба, дуже важливою при підготовці конференцій для курсу, що пройде 26-27 листопада.
Адреса храму: вул. Смирнова-Ласточкіна, 7; Львівська площа.

Телефони для реєстрації:

050 311-8624 Володимир
063 237-2200 Олексій
067 344-1758 Святослав
097 637-7355 Валентина

E-mail для реєстрації:

kdgxlo@gmail.com

Маєш питання?

Біблійний апостолят, щосереди о 19:15 у залах хр. Св. Василія Великого.

https://www.houstonapparels.com/