Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Бог людей - Дабар - біблійний курс в Україні

Бог людей
Спільнота Дабар

Діян 3, 13-15. 17-19

Бог признається у своїй спільності з людиною скрізь все Святе Письмо, признається у тому, що має зі мною спільність, хоча я зіпсований гріхом. Господь каже про себе, що Він є Бог Авраама, Бог Ісаака і Бог Якова, Бог наших батьків. Він не каже, що Він є Той, хто Є, вічність, творець Всесвіту та всього буття, той від чийого обличчя тануть гори, підкорюються вітри та все, що існує. Він принижує себе аби спуститися на мій рівень, на рівень свого творіння. Він є дійсно творцем всього всесвіту, всього, що існує, всієї вічності та часу, але Він хоче не цього, Господь хоче бути Богом людини. Він хоче бути Богом Іллі, Олексія, Анни, Єлизавети, Івана, Наталії, Дмитра тощо…

І поки Він не перелічить всіх людей, які вже були, які є і які будуть в майбутньому-цей перелік не буде повний. Новий завіт теж починається з родоводу Ісуса Христа, Господь знов каже про те, що Він хоче бути Богом людини, хоче бути моїм Богом. Моя вартість в Його очах незрівнянно вища за створення Всесвіту, такою є моя гідність. Скрізь всю історію людства Господь каже, що любить мене, хоче бути моїм Богом, що моя вартість в його очах найкоштовніша за все, що Він створив у світі, що мої гріхи та слабкість вже не є неподоланою прірвою між мною та Ним тільки признайся у спільності з Ним, що Він є твоїм Богом.

Тож покайтеся і наверніться, аби були стерті ваші гріхи як каже апостол, це все, що потрібно, аби признати свою спільність з Ним.

 

https://www.houstonapparels.com/