Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Літургійна комісія готує нові тексти українською - Дабар - біблійний курс в Україні

Літургійна комісія готує нові тексти українською
Олексій Кіслухін

В Євпаторії в парафії св. Мартина, Папи і мученика, 4 вересня відбулося робоче засідання Літургійної комісії при Конференції Римо-Католицьких Єпископів України. На засіданні було заслухано звіти членів Комісії про виконану роботу та обговорено плани на майбутнє.

Як повідомив Голова Літургійної Комісії єпископ Яцек Пиль, навесні майбутнього року будуть закінчені роботи з приготування до друку «Обрядів освячення храму» та І тому Лекціонарія (періоди Адвенту та Різдва). Крім того, на даному етапі Комісія працює над підготовкою хоралу для органістів, в якому будуть вміщені гармонізації месальних співів, літаній, молебнів, гімнів та інших найбільш вживаних у літургії співів. Церква в Україні, яка нещодавно отримала новий Месал, дуже потребує такого видання.

Також було вирішено створити сайт Літургії Комісії, на якому публікуватимуться нові напрацювання Комісії, а також будуть розміщені затверджені Комісією співи, молитви та молебні, які можна використовувати в літургії.

Натомість на цей момент Літургійна Комісія рекомендує використовувати молитовник «Щоденно з Богом», який можна придбати в Католицькому Медіа-Центрі.

https://www.houstonapparels.com/