Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Перейдіть догори

Догори

Повноваження Ісуса - Дабар - біблійний курс в Україні

Повноваження Ісуса
Роман Лаба OSPPE

† Читання святого Євангелія від Матея

“Коли Ісус увійшов в Капернаум, до Нього підійшов сотник, благаючи Його і промовляючи: «Господи, слуга мій лежить вдома паралізований, тяжко мучиться». Ісус йому каже: «Я піду й оздоровлю його». У відповідь сотник сказав: «Господи, я не достойний, щоб Ти увійшов під мій дах, але тільки скажи слово, – і мій слуга одужає. Тому що і я людина під владою, і в себе маю воїнів; кажу цьому: “Іди!” – і йде; іншому: “Прийди!” – і приходить; моєму рабові: “Зроби це!” – і робить». А Ісус, коли почув, здивувався і сказав тим, які йшли за Ним: «Воістину кажу вам: ні в кого в Ізраїлі не знайшов Я стільки віри! Кажу вам, що багато хто прийде зі сходу й заходу і сяде з Авраамом, Ісааком та Яковом у Царстві Небесному»,  Мт 8, 5-11

 

Ісус похвалив сотника, язичника, особливими словами: Ні в кого в Ізраїлі я не знайшов такої віри. Думаю, ці слова Спасителя були шоком для натовпу, який слідував за Ісусом: Ні в кого в Ізраїлі… Жоден рабин, жоден віруючий ізраїльтянин не справив такого враження на Ісуса, як сотник.

 

У чому ж полягала його віра? Скажи лише слово, і слуга мій видужає… Віра сотника була вірою в міць слів Ісуса, у міць Слова Божого. Сотник мав простий досвід: він наказував солдатам, і ті його слухали, з огляду на його повноваження сотника. Які ж повноваження мали б бути в Ісуса, якщо на Його Слово навіть хвороби відходять?!!

 Чи довіряєш ти повноваженням Ісуса?

Які ж повноваження мали б бути в Ісуса, якщо на Його Слово навіть хвороби відходять?!

https://www.houstonapparels.com/